חגי תשרי      High Holidays 

פעילות זו מחדדת את המבט שלנו אל הימים אותם אנו בוחרים לציין על גבי לוח השנה שלנו. מה התמהיל הנכון לכיתה שלנו בין ימים אוניברסליים, ימים אישיים, לאומיים? מתוך שיח זה נבנה לוח שנה שיתופי לשנת התאומות הנוכחית.

This activity sends us on an exploration of the calendars we use, consider what days we want to acknowledge/ celebrate during the year, and create a calendar for our twinning year.

Picked Red Apples

אחד ממנהגי ראש השנה הוא סימני החג הפרושים על שולחן החג שלנו, בין אם זה תפוח בדבש לשנה מתוקה או סלק על מנת שיסתלקו כל אויבינו. אנחנו נוסיף מאכלים לשולחן החג בהתאם לדברים אותם אנחנו מאחלים ומייחלים להם בשנה הקרובה, ונייצר סל איחולים שיתופי לנו ולכיתה התאומה.

In this activity we will use one of the customs of Rosh Hashana to learn about the festival, expand our Hebrew vocabulary, and add new dishes to our festive Rosh Hashanah table

דרך מנהג ישן של חילופי איגרות שנה טובה בראש השנה נציג את עצמנו ונכיר את תלמידי הכיתה התאומה וסביבת הלימודים שלהם ונחליף איגרות ברכה דיגיטליות. לעיון במערך הפעילות ולקריאה על הכלי הדיגיטלי המוצע

Through a long standing tradition of exchanging greeting cards on Rosh Hashanah the two classes will get to know each other and their environment through exchanging personalized digital greetings.

בטלפונים ניידים התוכן בעברית מופיע לאחר האנגלית

  • Facebook
  • Twitter